Temizlikte Uygun Fiyatlara Hizmetler

Ops! You don't have any menu or widget in Off-canvas. Please add some menu in Off-canvas menu position or add some widget in Off-canvas widget position for view them here.

Hakkımızda

İzmir Temizlik Şirketi

Hakkımızda

İzmir Temizlik Şirketi

Firmamız ın aynı zamanda İzmir,Bursa,Aydın ve Manisa ‘da İzmir Temizlik Şirketi altında hizmet vermektedir .Firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetine talip olmuştur.Hizmet kalitemiz referanslarımız da mevcuttur.
Firmamızın temizlik konusunda iştigal alanları Banka, Fabrika, Hastane,Otel v.b. işyerlerinin Günlük,haftalık,aylık ve periyodik temizlikleri olup ayrıca genel hizmetler konusunda da talebi olan yerlerine teknik bilgi gerektirmeyen temizlik elemanı,çaycı,bulaşıkçı, yüklemeci hasta bakıcı,çocuk bakıcısı gibi elemanlar temin etmektedir.
Konut sigorta kapsamına giren su baskınları, çilingir hizmeti,elektrik su arıza bakım ve onarımı,cam kırılması ,parke,laminat ve lamina parke yapımı konularında sizlerin güvenle arayacağınız bir marka olmuştur.
Yerinde halı koltuk yıkama ,taş ve zemin silimi,taş ve zemin cilası,sistre,boya,badana ve dekorasyon işleri de faaliyetlerimiz arasındadır.
Amacımız belli bir temizlik kadrosu istihdam edemeyen veya aşrı maliyetler dolayısı ile bu gibi elemanları bünyesinde bulundurmak istemeyen firmalara bu gibi elemanları daha ucuz ve daha kaliteli bir şekilde sunmaktır.
Günümüz şartlarında ayrı bir özen ve kontrol ile titiz bir çalışma gerektiren temizlik işleri ile ilgili problemleri firma yetkililerinin üzerinden alarak kendi görevlerine daha fazla vakit ayırmalarını sağlamak bizim görevimizdir.

Misyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından EGE bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin, bayilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak İzmir Temizlik Şirketi EGE bölgesinin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Çalışanların Mutluluğu Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, bayilerimiz aracılığı ile kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak, temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza, bayilerimize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Mobil Arama
Bize Gelin