• 6440/2 no:32/A Yalı Mah. Bostanlı Karşıyaka / İzmir
  • info@izmirtemizliksirketi.gen.tr
  • 0 232 362 01 00

Karşıyaka Temizlik şirketleri

Karşıyaka Temizlik şirketleri

Karşıyaka Temizlik şirketleri

Karşıyaka temizlik şirketleri temel amacı verilen hizmetten ve yapılan temizlikten müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yapılan temizlik baştan savma olmaması gerekmektedir. Temizlik malzemeleri en kaliteli olan malzemelerden olması gerekir. Yoğun tempoda çalışan kişilerin temizlik yapma fırsatı bulamadıkları için, Karşıyaka temizlik şirketleri olarak yardım sağlamaktayız. Evinizin, ofis ve bürolarınızın hijyeni sağlık açısından da önem taşımaktadır. Özellikle de iş yerlerinizde temiz ortam olması müşterileriniz için önem taşır.  Bulunduğumuz her ortam sağlığınızı tehdit etmektedir.

Temizlik Hizmetleri

Karşıyaka Temizlik fiyatları bütçenize uygun şekilde vermiş olduğu temizlik hizmetleri koltuk yıkama, ev temizlikleri, cam ve cephe temizlikleri, inşaat temizlikleri ve bina temizlikleri olarak hizmet vermektedir. Her türlü temizlik hizmetleri kaliteli ve hijyen içerisinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Temizlik konusunda profesyonel personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kısa sürede en hijyenli temiz ortamlara sahip olabilirsiniz. Lavabo ve ya banyo kaplamaları özel malzemeler ile kaplamıştır. Yanlış kullanılan bir temizlik malzemesi armatörlerin bozulmasına, kararmasına neden olabilir. Ev ve ofis temizliğinizi en dipten yapılması gerekir.

Alınabilecek Temizlik Hizmetleri

Temizlik şirketlerinin vermiş olduğu temizlik hizmetleri koltuk yıkama, ev temizlikleri, cam ve cephe temizlikleri, inşaat sonu temizlikler ve bina temizlikleri olarak hizmet vermektedir. Her türlü temizlik hizmetleri kaliteli ve hijyen içerisinde hizmet sunmaktadır.

Fabrika, okul, ofis, büro, villa ve evlerin inşaat sonları temizlik hizmeti verilmektedir. İnşaat sonu yapılan temizlik cam, duvar, kapı, dolaplar, tuvalet, mutfak, balkon, zemin, panjur, jaluzi temizlenmesi gereken yerlerin en hijyenli şekilde temizliği sağlanmasıdır. İşyerlerinizde ya da evlerinizde kullanmış olduğunuz koltukların bir süre sonra temizlik ihtiyacı olduğu görebilirsiniz. Kimi zaman dökülen yiyecek – içecekler kimi zaman kıyafetlerimizden ve dışarıdan gelen tozlar koltuklarınızda birikir. Koltukları temizlediğinizde ıslak olduğu için bir süre kullanamazsınız. Bayraklı temizlik şirketinden aldığınız koltuk yıkama hizmeti ile böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

Temizlik hayatımız da olması gereken en önemli unsurdur. Bundan dolayı yapılan temizlik çok önemlidir. Sizlerde en kaliteli temizlik ve sağlığınız için Karşıyaka temizlik şirketleri ile irtibata geçebilir hizmet alabilirsiniz.

  0 232 362 01 00   0544 544 18 04